25.01.2017 | Tomáš Bečka | A-tým

Pelhřimov prolomil třízápasovou šňůru proher

Tři roky a čtyři měsíce k tomu. Přesně tak dlouho čekal Pelhřimov na vítězství mezi nymburskými mantinely. Dvořákova družina se na ledě Nymburka dlouho neosměloval, když už ve třetí minutě poslal do vedení svůj tým Dominik Kasalý. Jenže uběhlo šedesát devět sekund a domácí již vedli. Nejprve se prosadil Stanislav Eis a o půl minuty později na něj navázal Martin Šimek. Rychlá ztráta vedení ale Medvědy neposlala do kolen. Nejenže Všetečka v polovině čtrnácté minuty vyrovnal, Miroslav Kopic a Marek Hadrava navíc vrátili Pelhřimovu vedení a následně ho i zvýšili. Druhá perioda byla už na góly chudší. Diváci viděli dvě trefy, po jedné na každé straně. Za domácí korigoval svou druhou brankou v zápase Šimek, ovšem vedení o dvě branky vrátil Medvědům taktéž dvougólový Všetečka. Stejně jako prostřední část, i ta třetí nabídla dvě gólové situace. Na 6:3 zvýšil po začátku třetiny Adam. Domácí snížili čtyřicet sekund před vypršením řádné hrací doby, a tak si Medvědi odvážejí důležité tři body.

Nymburk

25.01.2017
18:00
4:6
(2:4, 1:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 3. Eis, 4. Šimek (Stehlík), 35. Šimek (Stehlík, Kuncek), 60. Novák (Rittig) – 3. Kasalý Dominik (Kubát, Kopic), 14. Všetečka (Sířiště, Votápek), 16. Kopic (Vysloužil, Plachý), 17. Hadrava Marek (Kasalý F., Hadrava Martin), 37. Všetečka (Votápek, Port), 52. Adam (Kasalý F., Hadrava Martin). Vyloučení: 10:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 111. Rozhodčí: Horinek - Hynčica, Ševic.

NYM: Matoušek (od 17. Nahodil) - Kříž, Knesl, Novák, Loučka, Rittig, Seňa, Pýcha, Šimek, Kuzďas, Eis, Ježek, Stehlík, Hes, Smejkal, Barbora, Kunček

PEL: Černý - Kubát, Port, Kasalý D., Jelínek, Adam, Wasserbauer, Kalenda, Hadrava Marek, Hadrava Martin, Kasalý F., Votápek, Kopic, Plachý, Vysloužil, Siříště, Šulák, Všetečka