27.12.2017 | Daniel Lhotský | A-tým

První třetina rozhodla o vysoké prohře v Nymburku

Lední Medvědi v rámci 23. kola vycestovali k poslednímu letošnímu utkání do středočeského Nymburka. Na konečném výsledku se nejvíce podílela první třetina, v ní se za domácí prosadil již v 6. minutě Maršoun a po dvaceti minutách hry vedl Nymburk už 6:0. Ani branky Hadravy, Kopice a Kasalého nezvrátily vysoké vítězství Nymburka, který si nakonec připsal 3 body po výsledku 8:3.

Nymburk

27.12.2017
17:00
8:3
(6:0, 0:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 6. Maršoun (Josefus, Planý), 9. Smejkal (Stehlík, Arnošt), 9. Kuzďas (Kedršt), 16. Eis (Bičiště), 16. Maršoun (Knesl, Rittig), 19. Smejkal (Stehlík), 52. Arnošt (Mašek), 58. Arnošt (Stehlík, Hierman) – 25. Hadrava, 57. Kopic (Hadrava), 59. Kasalý (Vysloužil, Kopic)

NYM: Krofta – Hierman, Loučka, Bičiště, Rittig, Knesl, Mašek, Smejkal, Arnošt – Stehlík, Kuzďas, Planý, Kedršt, Eis (C), Kolouch, Josefus, Král

PEL: Šoustal – Pospíchal, Port, D. Kasalý (C), Kalenda, Oščádal – Hadrava, Čermák, Vysloužil, Kopic, F. Kasalý, Šulák, Votápek, Kaminski