27.09.2007 | Pavel Adam | A-tým

Spartak si přiváží z Kutné Hory jeden bod

Ve třetím kole 2.Ligy - skupiny Střed zavítal Spartak Pelhřimov na led 85km vzdálené Kutné Hory,odkud si po zaslouženém výkonu odváží pouze jeden bod.V zápase se hrálo na obě strany,avšak větší smůlu v koncovce měli hosté,kterým hned několikrát spálil nevyložené šance brankář domácích Barta.

Kutná Hora
ZS Kutná Hora
26.09.2007
18:00
3:2 pr.
(0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 31. Socha (Chytráček), 51. Kraučuk (Jančařík), 65. Hemský (Jančařík) - 7. Hadrava (Digrin), 28. Šejnoha (Němec). Rozhodčí: Horák - Beneš, Štofa. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 511. Střely na branku: 39:36. Průběh utkání: 0:2, 3:2.

KUT: Barta – Jančařík, Havlíček – Králíček, Polák, Hemský – Janata, Marša – Chytráček, L. Muras (Socha), Kraučuk – Kadlec, V. Muras – L. Drahoňovský, Mizera, Hloušek (Andrle)

PEL: Adamec(Zour) - Kašpar, Meloun, Prostředník, Plch, Smetana, Beránek - Plachý, Tecl, Hrbatý, Šejnoha, Florián, Němec, Digrin, Anderle, Hadrava

Naši zhruba v polovině zápasu vedli 2:0,do té doby měli zápas plně pod kontrolou.O naše branky se postarali : útočník Hadrava a Šejnoha.Ve 31.minutě námi známý Kraučuk zavezl kotouč do naší třetiny a Sochovi nedělalo problém po přihrávce Chytráčka puk doklepnout do brány.Třetí třetina se hrála nahoru,dolu.Spartak spálil několik nevyložených šancí,kutnohorští rovněž.A však jedna střela si přece jenom našla cestu za Adamcova záda.A to rána Kraučuka od modré,která prolétla našemu brankáři mezi betony.Prodloužení jsme začínali ve třech proti čtyřem.Kutnohorský Jančařík trefil tyč a domácí fanoušci už zvedali ruce nad hlavu,následně se dopředu vyřítil Spartak,který netrefil úplně odkrytou bránu,a tak domácí Jančařík vyslal úplně volného Hemského,který se v čase 64.59 nemýlil.