04.02.2018 | Daniel Lhotský | A-tým

Medvědí rezerva dlouhou dobu vedla, nakonec jí zradila třetí třetina

Rezervní tým Ledních Medvědů se v neděli v rámci Krajské Ligy Jižních Čech utkal s nedalekým soupeřem z Humpolce. Po dvou třetinách vedlo Béčko 3:2, v úvodu 3. třetiny dokonce zvýšli Šádovi svěřenci na 4:2. Humpolci se ale podařilo v závěru utkání vyrovnat a zvítězit po vyrovnané bitvě v poměru 4:7. Medvědí rezerva tak stále čeká na první body.

Pelhřimov B

04.02.2018
17:00
4:7
(3:1, 0:1, 1:5)
HC Humpolec

Branky a nahrávky: 9. Svoboda (Kaminsky), 10. Svoboda (Siřiště, Kaminsky), 18. Siřiště, 41. Kaminsky (Vrátný, Hráček) – 14. Henrych, 23. Dvořák (Zadina), 43. Jelínek, 45. Jelínek (Dvořák), 47. Hubata (Jelínek), 54. Henrych (Dolejš), 55. Dolejš (Prokop, Dvořák)

LMB: Urban – Kalenda, Cerhán, Vrátný, Doubek, Hráček, Svoboda, Šulák, Siřiště, Vrátný, Buchta, Kaminski, Zadražil, Moucha, Nikodým

HUM: Zour (Machotka) – Tobola, Zadina, Hurda, Bambula, Henrych, Hynek, Dvořák, Prokop, Jelínek, Kavka, Hubata, Vitera, Dolejš, Baxa