15.10.2011 | Tomáš Bečka | A-tým

Spartak rozstřílel Chotěboř na jejím ledě vysoko 7:2

Pelhřimovští bruslaři vstoupili do utkání s Chotěboří lépe a po pěti minutách se ujali vedení. Ovšem domácí opanovali zbytek první třetiny a měli více ze hry. Minutu a půl před koncem první periody vyrovnal Alexander. To byla jediná chvíle Chotěboře, kdy sahala v zápase po bodech. Od druhé třetiny se na ledě strhl pelhřimovský gólostroj, který se zastavil až na čísle sedm. Tři body za branku a dvě asistence si připsal kapitán Tecl, hattrick si připsal na svůj účet i střelec Plachý.

Chotěboř

15.10.2011
18:00
2:7
(1:1, 1:3, 0:3)
Branky a nahrávky:19. Baburins (Halamka), 33. Janda (Prachař) - 5. Hadrava Martin, 29. Tecl (Hrbatý, Novotný), 29. Hadrava Martin, 40. Plachý (Tecl, Adam), 44. Plachý (Tecl, Hrbatý), 49. Kubát (Novotný), 50. Plachý (Rašner). Vyloučení: 5:9. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:3, 2:3, 2:7.

CHO: Kousal, (48. Opršal) - Halamka, Bělohlávek, Hanus, Blažek M., Fibikar, Zítka, (Venc) - Hospodka, Škarýd, Jánský, Blažek P., Janda, Pelán, Prachař, Baburins, Vylíčil, Fila, (40. Dolinský), (Štros)

PEL: Čekal, (Jíra) - Novotný, Beneš, Rašner, Plch, Adam, Kasalý - Tecl, Hrbatý, Plachý - Kubát, Suk, Hadrava Martin - Votápek, Havel, Hadrava Marek - Hubata, Vrátný