18.02.2018 | Daniel Lhotský | A-tým

Ani podvanácté to nevyšlo, Pelhřimovský B-tým doma prohrál s Táborem

Rezerva Ledních Medvědů chtěla v posledním domácím utkání uhrát alespoň nějaké body. V 17. minutě sice dokázal Kaminsky vyrovnat na 1:1, ve druhé třetině Táborské béčko ale uteklo Medvědům na rozdíl čtyř branek a nakonec vyhrálo zápas 1:7. Medvědí rezerva tak na domácím ledě po celou sezónu nezískala ani jeden bod, nezbývá tedy nic jiného, než popřát více úspěchů v příští sezóně. Poslední šanci bodovat budou mít Šádovi svěřenci za dva týdny v Soběslavi

Pelhřimov B

18.02.2018
17:00
1:7
(1:2, 0:3, 0:2)
Tábor B

Branky a nahrávky: 17. Kaminsky (Buchta) – 7. Novák (Dudák), 18. Jankovský (Ošmyk), 23. Prštický (Kadilák), 25. Kadilák (Novák), 36. Kratochvíl (Pípal), 59. Ošmyk (Jankovský), 60. F. Hubáček (Ježek)

LMB: Stibal (Urban) – Kalenda, Vrátný, Hráček, Doubek, Kaminsky, Siřiště, Vrátný, Buchta, Zadražil, Moucha

TBB: Novák (Růžek) – Hošek, Ošmyk, Raiterman, Pípal, Dudák, Hubáček Filip, Jankovský, Drda, Ježek, Hubáček David, Kratochvíl, Pospíchal, Kadilák, Novák, Prštický