07.01.2019 | Daniel Lhotský | A-tým

Šulák dal hattrick, Medvědí rezerva přesto padla

B-týmu Ledních Medvědů se v krajské lize zkrátka nedaří a nic na tom nezměnil ani nedělní zápas se Soběslaví. První třetina skončila nerozhodně, druhou a třetí třetinu už ovládli hosté. Medvědům tedy nepomohly ani tři góly Davida Šuláka, se Soběslaví prohráli 4:8. Stejně jako Šulák se třikrát během zápasu prosadili také hostující Přibyl a Píha.

Pelhřimov B

13.01.2019
17:00
4:8
(2:2, 0:2, 2:4)
Soběslav

Branky a nahrávky: 5. Štěpán (Hráček, Moucha), 17. Šulák (Vrátný), 42. Šulák (Kaminski, Štěpán), 51. Šulák (Vrátný) – 4. Píha (Hák), 9. Přibyl, 23. Přibyl (Hák, Sládek), 33. Píha (Přibyl, Sládek), 42. Máca (Pánek, Karpíšek), 45. Přibyl (Píha), 59. Píha (Hák, Přibyl), 60. Kučera (Zajíc).

LMB: Urban - Šáda, Bříza, Hráček, Vaněk - Moucha, Šulák, Štěpán, Vrátný, Buchta, Kaminski, Barták, Zadražil

SOB: Dvořák (Křiklán) - Kubeš, Karpíšek, Sládek - Pánek, Čížek, Škoda, Hák, Chalupský, Máca, Pánek, Kučera, Píha, Zajíc, Přibyl, Kaisler