11.02.2019 | Tomáš Bečka | A-tým

Jiskra rozhodla derby ve třetí třetině

Jiskra se ujala vedení v 16. minutě, když skóre otevřel bývalý pelhřimovský útočník Martin Jelínek. Ve druhé třetině hosté ještě o gól navýšili vedení, které se však domácím podařilo v poslední části smazat zásluhou Svobody a Kaminskiho. V rozmezí od padesáté první do padesáté deváté minuty ovšem svěřenci trenéra Zoura pětkrát udeřili, čímž rozhodli druhé sezonní derby ve svůj prospěch.

Pelhřimov B

10.02.2019
17:00
2:7
(0:1, 0:1, 2:5)
HC Humpolec

Branky a nahrávky: 43. B. Svoboda (Zadražil), 44. Kaminski (B. Svoboda) – 16. Mart. Jelínek (Hubata), 39. Hynek, 51. Hynek (Hendrych, Dolejš), 55. Brázda (Daňhel), 57. Daňhel (Dolejš), 57. Jan Zour (Hendrych), 59. Hynek (Brázda). Rozhodčí: Trnka – J. Beránek, Knor. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváků: 110.

LMB: M. Urban – Vaněk, Doubek, Sapík, D. Vrátný, Cerhan – Šulák, J. Vrátný, Kaminski, B. Svoboda, Zadražil, J. Štěpán, Machovský, Buchta, Březina.

HUM: D. Šťastný – Zd. Jelínek, Šerák, Dolejš, Zadina – Jan Zour, Hynek, Hendrych, Brychta, Mart. Jelínek, Hubata, Š. Prokop, Daňhel, Brázda.