24.02.2019 | Tomáš Bečka | A-tým

Rezerva inkasovala dvanáct branek, přesto na závěr sezony zvítězila

Nevídaný hokejový zážitek se odnesli diváci z posledního zápasu krajské soutěže Ledních Medvědů v této sezoně. Ti v závěrečném souboji hostili Radomyšl, která už taktéž nemohla postoupit do play-off. Po úvodní třetině nic nenaznačovalo, že by mohlo utkání skončit tak divokým výsledkem. Skóre se od druhé dvacetiminutovky přelévalo ze strany na stranu, ovšem oba celky se vždy držely tomu druhému na dostřel. Až v poslední části odskočila Radomyšl na rozdíl čtyř branek, ovšem domácí vyrovnali na 12:12 a poslali utkání do prodloužení. To po minutě a pěti sekundách hry rozhodl Josef Vrátný.

Pelhřimov B

24.02.2019
17:00
13:12 pr.
(2:2, 6:5, 4:5 - 1:0)
Radomyšl

Branky a nahrávky: 1. B. Svoboda (Machovský, Bříza), 13. B. Svoboda (D. Vrátný, Bříza), 24. J. Štěpán (Moucha, Zadražil), 27. J. Vrátný (Březina), 29. Moucha (Zadražil), 37. B. Svoboda (Machovský), 39. J. Vrátný (Machovský), 40. Šulák (J. Štěpán), 55. Moucha (Machovský, J. Vrátný), 56. B. Svoboda (Machovský, Šulák), 58. B. Svoboda (Machovský), 60. Šulák (J. Štěpán), 63. D. Vrátný (J. Vrátný) – 4. O. Gába (J. Řehoř), 6. Strnad (Stauber, R. Volf ml.), 22. O. Gába (Vlk), 29. O. Gába (Jungbauer), 30. O. Gába (Pěnička, J. Řehoř), 44. Vlk (R. Volf ml., Strnad), 38. Strnad (R. Volf ml.), 42. O. Gába (Pěnička, J. Řehoř), 44. Vlk (M. Hřebíček, Strnad), 46. Pav. Procházka (O. Gába, Jungbauer), 47. Pav. Procházka (Jungbauer, Pěnička), 50. Strnad (R. Volf ml.). Rozhodčí: Trnka, F. Svoboda – Knor, Jiřička. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváků: 30.

LMB: Stibal – D. Vrátný, Bříza, Buchta, Zadražil – Šulák, J. Vrátný, Machovský, Moucha, B. Svoboda, J. Štěpán, Březina.

RAD: Šíp – Pav. Procházka, Pěnička, M. Hřebíček, R. Volf ml. – J. Řehoř, Jungbauer, O. Gába, Vlk, Strnad, Stauber.