09.09.2018 | Daniel Lhotský | A-tým

Dorost veze cennou výhru z Třebíče

Loňská sezóna se dorostu vůbec nepovedla, Medvědi obsadili poslední pozici. Pelhřimovští začali letošní sezónu na výbornou. Na ledě Třebíče sice po 5. minutě prohrávali, ale po první třetině odcházeli do kabin s jednobrankovým vedením, soupeři už nedovolili vyrovnat a ovládli celé utkání v poměru 5:2.

Třebíč

08.09.2018
10:45
2:5
(1:2,1:2,0:1)

Branky a nahrávky: 5. Březka (Svoboda), 23. Kotačka (Březka) - 14. Zábrana (Kříž, Jaroš), 18. Holenda, 22. Jaroš (Soukup), 26. Zábrana (Jaroš), 51. Holenda. Rozhodčí: Erat - Kučera, Kotrba

TRE: Svoboda P. (Vejmelka) - Šplíchal, Bobrovský, Vildomec, Mojdl, Bláha - Svoboda A., Jaša, Dolníček, Kotačka, Březka, Hanák, Krotký, Staněk

PEL: Beran - Fišer, Kohout, Kříž, Jaroš, Soukup - Zábrana, Hrdlička, Kain, Lagron, Zukal, Holenda