28.10.2018 | Jaroslav Wollmann | A-tým

Junioři začali nadstavbovou skupinu o umístění porážkou

V pátek 26. října cestovali svěřenci Richarda Adama do Chotěboře. První třetina skončila bez branek, hosté přitom měli k dispozici trestné střílení, ale využít jej nedokázali. Domácím se v závěru druhé části podařilo vstřelit dvě branky. Necelých devět minut před koncem se mladíci Pelhřimova po gólu Vojtěcha Březiny dočkali snížení. Chotěboř ale vzápětí přidala dvě branky a radovala se z výhry 4:1.

Chotěboř

26.10.2018
19:30
4:1
(0:0, 2:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 36. Hospodka (J. Marek), 38. J. Marek (Hospodka, Křišťan, 53. Brdíčko (Jaroš, Kopecký), 54. Kříšťan (J. Marek, Kopecký) - 52. V. Březina (Augusta). Vyloučení: 8:6, navíc Kopecký (CHT) 10 min. OT. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.

CHO: Rulf - Spilka, Jaroš, V. Marek, Ludvík, Brdíčko, Kopecký - J. Pleskač, A. Pleskač, Hospodka, J. Marek, Kvaček, O. Marek, Křišťan, M. Březina, Petržílek

PEL: Krejčí - Sapík, Vaněk, Brož, Cerhán - Doležal, Kochrda, Březina - Augusta, Nosek, Havel - Glejtek