24.01.2020 | Pavel Blažek | A-tým

Poutníci zvítězili na ledě Vimperka a navýšili vedení v tabulce Krajské ligy

Skóre utkání sice otevřel již po 39 vteřinách domácí Paule, hosté z Pelhřimova ale ještě do konce první třetiny vyrovnali po zásahu Martina Hadravy. Do vedení dostal Poutníky v polovině zápasu Vysloužil. Tři body potvrdili hosté v poslední třetině, dvakrát se prosadil Bohumil Svoboda, jenž se osamostatnil na čele kanadského bodování soutěže, závěrečný podpis pod výhru Poutníků pak přidal opět Vysloužil. Pelhřimov tedy zvítězil na ledě Vimperka 5:2 a již zítra hostí Poutníci na domácím ledě Vajgar Jindřichův Hradec, jenž stále ještě bojuje o elitní osmičku.