04.01.2023 | Pavel Blažek | A-tým

Poutníci se proti Ledči nad Sázavou zastříleli i podruhé v sezóně

Skóre utkání v Ledči nad Sázavou otevřel pelhřimovský Port, ale domácí záhy srovnali. Ovšem Poutníci si v následujících minutách vzali vedení zpět a do šaten šel pelhřimovský tým s dvoubrankovým náskokem. Druhá třetina byla sice gólově nejchudší, Poutníci ale nadále kontrolovali vývoj utkání a před závěrečnou třetinou měl Pelhřimov pohodlný čtyřbrankový náskok. Domácí hráči sice ve třetí třetině dvěma brankami utkání zdramatizovali, ale protože Poutníci poté dopravili do domácí branky další čtyři puky, skončilo utkání divokým skóre 5:11 ve prospěch pelhřimovského týmu. Střelecký večer prožil Martin Vysloužil, který zatížil konto Ledče nad Sázavou čtyřmi přesnými zásahy. V dalším duelu se představí Poutníci v domácí hale proti Náměšti nad Oslavou. Utkání se odehraje v pátek 6.ledna od 19 hodin.

Ledeč nad Sázavou

04.01.2023
18:30
5:11
(2:4, 1:3, 2:4)

Branky a nahrávky: 6. Kouba (Sedláček), 18. Smolko (Skotar), 40. Krajíček (Sedláček), 41. Křesťan (Krajíček, Křišta), 50. Křesťan (Bulík) – 5. Port (F.Kasalý, Martínek), 15. Siřiště (Kochrda, Votápek), 15. Vysloužil (Votápek, D.Kasalý), 18. Vysloužil (Kochrda), 22. Vysloužil, 30. Vysloužil (Votápek, Kochrda), 34. Štěrba (Port, F.Kasalý), 53. Vysloužil (Votápek, Mečiar), 55. D.Kasalý (Vysloužil, Votápek), 57. Kochrda (Vysloužil, Votápek), 59. Port (Šulák, Štěrba)