05.11.2007 | Marcel Doubek | A-tým

Spartak prohrál v prodloužení s Jindřichovým Hradcem

Pelhřimovští hokejisté prohráli čtvrtý zápas v řadě, i když tentokrát získali alespoň bod za prohru 4:5 v prodloužení s Jindřichovým Hradcem. Naši hokejisté byli v utkání lepším týmem, i když museli dotahovat dvoubrankový náskok soupeře ze začátku druhé třetiny. Našim hokejistům se přilíš nedařila koncovka a také přesilové hry, z nichž dvě 5 na 3. O konečném výledku rozhodl ve 2. minutě prodloužní při hře 3 na 3 Ondřej Cikán.

ZS Pelhřimov
04.11.2007
17:00
4:5 pr.
(1:1, 2:2, 1:1 - 0:1)
Jindřichův Hradec
Branky a nahrávky: 18. Šejnoha (Anderle, Florián). 29. Tecl, 30. Beránek (Anderle), 58. Florián (Anderle) - 10. Novotný (Kadlec), 22. Cmunt J. (Novotný), 23. Navrátil (Mazanec, Cmunt R.), 53. Ištvánik Mich., 62. Cikán (Cmunt J.). Rozhodčí: Skoupý - Chocholouš, Pospíšil. Vyloučení: 6:12, navíc Digrin (PEL) 5 min + DKU. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 600. Střely na branku: 36:23. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5.

PEL: Adamec(23. Zour) - Vácha, Meloun, Beránek, Plch, Prostředník, Kašpar - Tecl, Plachý, Hrbatý - Šejnoha, Anderle, Florián - Špatenka, Stromko, Digrin

JHR: Kubeš - Ištvánik Mar., Cikán, Král, Chmel, Vachulka, Balík, Štěrba - Dvořák, Cmunt R., Mazanec, Mikš, Cmunt J., Ištvánik Mich., Navrátil, Kadlec, Novotný, Kratochvíl