10.03.2010 | Jiří Rada | Mládež

Starší dorostenci si komplikují závěr sezóny

Dnes pelhřimovští starší dorostenci nastoupili k poslednímu zápasu na ledě soupeře v Benátkách nad Jizerou, kde vybojovali bod za remízu, který jim ovšem v závěrečném součtu nemusí stačit. Do utkání hokejisté z Vysočiny vstoupili lépe a ve druhé třetině se po dvou využitých přečíslení ujali zaslouženého vedení. Ovšem domácí dokázali ještě v téže třetině snížit a po nástupu do poslední dvacetiminutovky využitou přesilovou hrou srovnali. Další branky již nepadly a Pelhřimov tak získal alespoň bod. Teď ovšem musí hned ve čtvrtek na domácím ledě bezpodmínečně porazit Tábor a doufat, že Benátky porazí Příbram. Pokud by se tyto prognózy nenaplnily, tak by také mohli o Ligu staršího dorostu přijít.

Benátky

10.03.2010

2:2
(0:0, 1:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 34. Smejkal (Rovný), 41. Tomíček (Šuba) - 26. Vrátný (Hadrava), 28. Hynek (Štrobl). Rozhodčí: Krejca - Komárek, Smejkal. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 35:30. Průběh utkání: 0:2, 2:2.

BEN: Ašenbrenner - Novosad, Novák, Bartoš, Pospíšil, Merxbauer, Říha - Kuchta, Šuba, Tomíček - Budaev, Smejkal, Rovný - Váňa, Říha, Pokorný

PEL: Provazník (12. - 14. min. Novák) - Bříza, Beneš, Barták, Martínek - Jelínek, Hadrava, Vitera - Hynek, Vtátný, Štrobl - Zmek, Hanzálek, Doležal