HC LEDNÍ MEDVĚDI PELHŘIMOV

Pelhřimovský hokejový klub se spojil se světovou společností Lyoness a stal se dalším sportovním klubem (po Sovanu Bratislava, Rapidu Vídeň, SK Slavia Praha, HC Energie Karlovy Vary...) v této celosvětové síti obchodníků. Nyní tak můžete širokou škálu výhod čerpat i Vy a navíc každým nákupem podpoříte svůj klub.

CO JE LYONESS

Společnost Lyoness je největším nákupním společenstvím na světě. Vydává vlastní věrností karty, které jsou zcela ZDARMA a bez závazků. Tyto karty akceptují obchody po celém světě. Seznam obchodníků je na stránkách www.lyoness.cz.

CASHBACK CARD

Takto jednoduše to funguje: u Lyoness Partnerské společnosti předložte u pokladny Cashback Card a už obdržíte Cashback a Shopping Points. Dělejte to jednoduše jako s každou jinou zákaznickou kartou! S Lyoness Cashback Card obdržíte ale více: Z každého nákupu peníze zpět a Shopping Points!

POUKÁZKY

Mnohé Lyoness Partnerské společnosti nabízí poukázky, které si předem koupíte přes Lyoness a na místě můžete s nimi zaplatit. Již při samotném nákupu poukázek si zajistíte Cashback a Shopping Points. Vaše poukázky můžete objednat přímo na Lyoness.cz.

ONLINE SHOPPING

Na Lyoness.cz lze objevit mnoho Lyoness Online-Partnerských společností, které Vám mohou splnit prakticky všechna přání. Přihlaste se na Lyoness webové stránky a hledejte v Hledání obchodníka pomocí funkce filtru Online-Partnerské společnosti. Z vyhledaných Lyoness Partnerských společností si potom vyberte jednoduše Vámi zvolený Onlineshop. Pak již nestojí non-stop zábavě při Online nakupování nic v cestě!